Prodej rodinného domu Bulhary okr. Břeclav

09.03.2023

V zastoupení majitele prodávám RD 3 + kk v Bulharech. 

Dům je postaven na pozemku o velikosti Jedná se o rozvíjející se turistickou obec v lednicko - valtickém areálu. Bulhary jsou vzdáleny 6 km od Lednice na Moravě, 10 km od Mikulova. Protéká jimi řeka Dyje. Jde o vinařskou obec, vyhledávanou rybáři, cyklisty a milovníky víny i přírody.

Dům proběhl rozsáhlou rekonstrukcí koncem roku 2021. V rámci kupní ceny majitel hodlá dokončit ještě fasádu dle výběru barvy podle kupujícího.

Dům je vystavěn s pálených cihel, slepených cementovou maltou. Byly udělány nové betonové izolované podlahy, nové izolace zdiva, nová elektřina, odpady, voda, nové omítky, sádrokartony a je položena jednovzorová keramická dlažba v celém domě. Byly vyměněny nová okna do dvora, včetně dveří. Cenný dům je zateplen polystyrenem.

Na dvoře je malý cihlový sklípek (vhodný jak na víno, tak na zeleninu).

Vytápění v domě je zajištěno elektrickým kotlem, v domě jsou nové plechové radiátory, včetně nových rozvodů. Teplá voda je zajišťována elektrickým bojlerem.

Majitel citlivě provedl rekonstrukci tak, aby zachoval původní prvky vesnické chalupy - dřevěné původní futra a původní dveře.

Na dvorku je možné si vysadit okrasné dřeviny nebo trávník dle vlastní představy a položit dle vlastní představy chodníkovou dlažbu.

Navrhovaná kupní cena majitelem je 4. 500. 000,- Kč. Kupní cena nezahrnuje provizi realitního makléře.

S financováním rádi pomohu. Zajistím odhadce pro financování. Co se týká zaplacení kupní ceny je možná i dohoda výměnou za jinou nemovitost + doplatek po schválení majitelem. V případě jakýchkoliv dotazů nebo objednání prohlídky prosím pište na e-mail: z.sebankova@email.cz a zanechte na sebe telefonický kontakt. Zájemcům zašlu na vyžádání i plánek domu.