Penzion nebo bytový či RD na prodej Lednice na Moravě, lednicko-valtický areál

09.03.2023

Ojedinělá příležitost pro investory, ochrana před inflací, možnost bydlení i komerce!!!!

V zastoupení majitele nabízím velice lukrativní a atraktivní objekt v lednicko - valtickém areálu. Možnost celoročního bydlení nebo krátkodobého pronájmu. 

Objekt je veden v katastru pod dvěma čísly popisnými, vedenými jako dva samostatné RD. Stavebně je řešen tak, že v jednom RD jsou 3 bytové jednotky se samostatnými vchody. Momentálně jsou využívány jako apartmány na krátkodobé pronájmy. 

Samostatně nejsou BJ na LV vyčleněny. V druhém RD (pod dalším č. p.) se ve 2.NP nachází jedna oddělená bytová jednotka (2+kk) a dále v dalších podlažích domu celkem 7 samostatných pokojů se samostatným sociálním zařízením na každém pokoji. 

V nejvyšším 3. patře domu je možné po drobných nenákladných úpravách využívat podlaží jako prostorný samostatný byt. Jsou na něm celkem 4 pokoje s vlastním sociálním zařízením, prostornou koupelnou a prádelnou a malou kuchyňkou. 

V suterénu tohoto domu je společenská místnost, kuchyňka, příruční sklad a WC, kotelna a další dva pokoje s vlastním sociálním zařízením. Roční náklady sdělíme, případně doložíme vážným zájemcům osobně při prohlídce. Velice výhodná investice. 

Objekt je zaveden v současné době jako Penzion a má stálou klientelu. Lednice na Moravě je jedna z nejžádanějších lokalit v ČR. Dům je prodáván včetně kompletního vybavení.

Možnost pronájmu buď jako bytů celoročně nebo krátkodobě jako apartmány. Prostory vhodné i na přestavbu pro dům seniorů, případně jiného sociálního bydlení.  Možná dohoda i výměna za jinou nemovitost nebo bytové jednotky, s doplatkem po dohodě s majiteli. Pomůžeme s financováním. 

Podrobné informace sdělím a Vaše dotazy ráda odpovím na e-mailu: z.sebankova@email.cz. Prosím pište jen vážní zájemci, ne realitní kanceláře.

.