Prodej rodinného domu Valtice okr.Břeclav

02.05.2022

S pověřením majitele nabízím k prodeji přízemní rodinný dům v lednicko-valtickém areálu, přímo ve městě Valtice. Jedná se o velmi pěkně zrekonstruovaný dům 4+kk, s terasou a zahradou. Nachází se v klidné zástavbě rodinných domů, blízko od vlakového nádraží, autobusové zastávky a blízko centra Valtic, avšak mimo hlavní silnici.

Jedná se o výhodnou investici a to jak z důvodu investice do nemovitosti v lednicko- valtickém areálu, tak z důvodu stoupající inflace a růstu stavebních materiálů.

Parkování je možné před domem (v ulici, kde dům stojí, je toto běžné). Je možný i vjezd automobilem po městském pozemku ze zadní části domu do zahrady.

V současné době je dům využíván jak k trvalému bydlení, tak ke krátkodobým pronájmům. Klientela je stálá a krátkodobě je dům pronajímám asi 6 měsíců v roce. Dům je vhodný pro osoby se sníženou mobilitou, uvnitř je řešen s bezbariérovými přechody mezi pokoji. Na dvoře je malý vinný sklípek, který není majiteli sice využíván, ale po malých nenákladných úpravách je ho možné velmi dobře využít k posezení s přáteli nebo jen uskladnění dobrého vínka.

Je velice pěkně a prakticky zařízen. Součástí prodeje je kompletní zařízení v domě tak, aby bylo možné ihned stěhování, případně komerční využití.

V domě je rozvod radiátorů, které jsou napojeny na kotel. V obývacím pokoji je také samostatná elektrická kamna, která dotváří klidnou atmosféru a slouží v jarních a podzimních měsících na vytápění obývacího prostoru, když ještě není třeba topit v celém domě.

Navrhovaná kupní cena majitelkou je 12.500.000,-Kč. Prodej domu je možný i jako výměna za 1+kk v břeclavském okrese a nebo 3+1 v Brně, obojí s doplatkem, případně obojí.

Jakékoliv další informace zodpovím na vyžádání. Prohlídka po předchozí dohodě.  


V případě jakýchkoliv dotazů nebo objednání prohlídky prosím pište na e-mail:

finance-sebankova@seznam.cz a zanechte na sebe telefonický kontakt.